UNIWERSYTET ŁÓDZKI - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Rej. na przedmioty Informatyka stacjon II stopień 15-L1314InfIIst

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
1500-IMA7AS
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Celem przedmiotu jest zapoznanie studentów z rodziną mikrokontrolerów AVR

firmy ATMEL na przykładzie Mikrokontrolera ATMEGA 32. Wprowadzone zostanie środowisko programistyczne AVR Studio ATMEL

z zestawem dydaktycznym ZL3AVR, programatorem USBASP oraz emulatorem AVT5322. Studenci posiąda umiejetność pisania prostych programów w języku asembler na Mikrokontroler ATMEGA 32.

Strona przedmiotu
1500-IUMSS
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Cyfrowe sterowanie elektronicznymi urządzeniami wraz z akwizycją i obróbką danych znajduje coraz szersze zastosowanie od nauki i przemysłu do złożonej aparatury wykorzystywanej w diagnostyce medycznej a także powszechnie stosowanej w elekronice domowej. Na zajęciach zostaną omówione i zaprezentowane moduły kontrolno pomiarowe oparte o sterowanie za pomocą mikrokontrolera z szeregowym sposobem przekazywania danych i sygnałów sterujących. Przedstawione zostaną także zagadnienia programowania takich systemów.

Strona przedmiotu
1500-IMO7PR
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Celem kursu jest zapoznanie studentów z podstawami programowania w języku Prolog oraz omówienie praktycznych zastosowań.

Strona przedmiotu
1500-IUPGSM
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Zajęcia prowadzone są według materiałów dydaktycznych udostępnionych dla instruktorów w Programie Akademickim BlackBerry Academic Program i są skierowane do studentów chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w projektowaniu aplikacji i usług dla urządzeń z systemem BlackBerry (preferowany BB OS 10 i Tablet OS). Dodatkowo platformą docelową może być Android OS

Strona przedmiotu
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-0