ostatnia migracja danych: ok. 7 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 3 godziny temu

Terminarz egzaminów zima 2021/2022

Szanowni Państwo.

W semestrze zima 2021/2022 kontynuowana jest możliwość przeprowadzania egzaminów on-line za pomocą platformy Moodle.
Ze względów technicznych dla platformy Moodle Centrum Informatyki prowadzi wyłącznie rejestr egzaminów końcowych (podczas sesji) przeprowadzanych on-line dla tej aplikacji.
Egzaminy on-line przeprowadzane za pośrednictwem MS Teams lub innej aplikacji nie muszą być zgłaszane do Centrum Informatyki.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń proponowanych przez Państwa terminów przeprowadzania egzaminów on-line na platformie Moodle:
za pośrednictwem platformy zgłoszeniowej HD https://hd.uni.lodz.pl/ (Nowe zgłoszenie > Kategoria zgłoszenia: Moodle e-learning > Egzaminy) należy wypełnić wymagane pola niezbędne do rejestracji zgłoszenia
lub na adres mailowy: helpdesk@uni.lodz.pl , zgłoszenie powinno zawierać:
nazwę kursu na platformie Moodle
kod przedmiotu USOS
liczbę uczestników w egzaminie (max. do 200 osób – względy techniczne aplikacji)
datę egzaminu
zakres czasowy (godzina rozpoczęcia i zakończenia egzaminu)
Centrum Informatyki po weryfikacji dostępności terminu (ze względu na zachowanie optymalnej pracy platformy Moodle ilość uczestników przebywających i logujących się w tym samym czasie musi być ograniczona) wyśle informację zwrotną do zgłaszającego o możliwości przeprowadzenia egzaminu we wskazanym terminie lub poinformuje o konieczności wskazania innego terminu.

UWAGA: Jeżeli zajęcia, z których planowany jest egzamin nie były prowadzone na platformie Moodle, to w pierwszej kolejności egzaminator powinien aktywować kurs z zajęciami i dodać do niego studentów (Instrukcja używania platformy Moodle: https://helpdesk.uni.lodz.pl/wp-content/uploads/2020/03/moodle_instrukcja_a3-2.pdf).

Ze względu na ograniczenia techniczne platformy Moodle, terminarz prowadzony jest w celu zachowania optymalnej pracy aplikacji, wówczas monitorujemy ilość uczestników przebywających i logujących się do systemu.

Kalendarz dostępności terminów na przeprowadzenie egzaminów on-line za pośrednictwem platformy Moodle na semestr zima 2021/2022 jest aktualizowany przez pracowników Centrum Informatyki – Helpdesk i znajduję się poniżej:

TERMINARZ